Kontakt prasowy

Łukasz Witkowski

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 535 385 095 lukasz.witkowski@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Vector+ nabiera kształtów

  Po zakończeniu realizacji niższej z dwóch wież tworzących bryłę Vector+, pierwszym nowoczesnym biurowcu w północno-zachodniej Woli, trwa proces montażu szklanej fasady. Inwestycja zlokalizowana jest na skrzyżowaniu Al. Prymasa Tysiąclecia z ul. Obozową w Warszawie, tuż koło nowopowstającej - w ramach remontu kolejowej linii obwodowej - stacji SKM Warszawa-Obozowa. Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do budynku już w I kwartale 2019 r.

  więcej >>

 • Półmetek budowy biurowca Vector+

  Pod koniec kwietnia minie rok prac budowlanych przy biurowcu Vector+. Kończy się realizacja niższej z dwóch wież o wysokości 7 kondygnacji. Najwyższy punkt konstrukcji ma zostać osiągnięty już w lipcu, natomiast pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do budynku już w I kwartale 2019 r. 

  Thecity.com.pl (09.04.2018)

  więcej >>

 • Vector+ na półmetku budowy

  Pod koniec kwietnia Vector+ będzie świętował rok prac budowlanych. Kończy się realizacja niższej z dwóch wież o wysokości 7 kondygnacji. Najwyższy punkt konstrukcji ma zostać osiągnięty już w lipcu, natomiast pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do budynku już w I kwartale 2019 r. Jednocześnie tempa nabierają prace związane z budową nowej stacji SKM Warszawa-Obozowa, która powstaje tuż przy Vector+ i zapewni dogodne połączenie z północną częścią stolicy.

  więcej >>

 • Vector+ w marcowym wydaniu "Architektura-Murator"

  Fasada ze szkła i aluminium, szlachetne materiały użyte we wnętrzach i plac z rzeźbą przed budynkiem – eksperci z JSK Architekci zdradzają szczegóły projektu Vector+.

  więcej >>