Kontakt prasowy

Łukasz Witkowski

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 535 385 095 lukasz.witkowski@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Vector+ na półmetku budowy

  Pod koniec kwietnia Vector+ będzie świętował rok prac budowlanych. Kończy się realizacja niższej z dwóch wież o wysokości 7 kondygnacji. Najwyższy punkt konstrukcji ma zostać osiągnięty już w lipcu, natomiast pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do budynku już w I kwartale 2019 r. Jednocześnie tempa nabierają prace związane z budową nowej stacji SKM Warszawa-Obozowa, która powstaje tuż przy Vector+ i zapewni dogodne połączenie z północną częścią stolicy.

  więcej >>

 • Vector+ w marcowym wydaniu "Architektura-Murator"

  Fasada ze szkła i aluminium, szlachetne materiały użyte we wnętrzach i plac z rzeźbą przed budynkiem – eksperci z JSK Architekci zdradzają szczegóły projektu Vector+.

  więcej >>

 • Raport "Polski rynek biurowy 2018”: Vector+ tworzy nowy kierunek dla biznesu

  Vector+ znalazł się w przeglądzie najciekawszych inwestycji w publikacji "Polski Rynek Biurowy 2018. Inwestycje, Architektura, Produkty". To nie tylko raport podsumowujący rynek nieruchomości komercyjnych w 2017 roku, ale także cenne źródło wiedzy zawierające plany deweloperów czy opinie ekspertów.

  Pełną wersję raportu można pobrać tutaj.

  więcej >>

 • Vector+ wchodzi na nowy poziom

  Vector+ wraz z rozpoczęciem nowego roku wkroczył w kluczowy etap budowy konstrukcji naziemnych. Obecnie generalny wykonawca realizuje prace związane z ukończeniem stropu nad pierwszym piętrem. Do budowy jednej kondygnacji Vector+ zużywa się aż 72 tony stali zbrojeniowej i 614 m3 betonu. Najwyższy punkt budynku na poziomie niemal 54 metrów ma zostać osiągnięty już na przełomie czerwca i lipca, a pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do pierwszego nowoczesnego budynku biurowego w tej części warszawskiej Woli już w I kwartale 2019 r.

  więcej >>