Kontakt prasowy

Łukasz Witkowski

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 535 385 095 lukasz.witkowski@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Vector+ w marcowym wydaniu "Architektura-Murator"

  Fasada ze szkła i aluminium, szlachetne materiały użyte we wnętrzach i plac z rzeźbą przed budynkiem – eksperci z JSK Architekci zdradzają szczegóły projektu Vector+.

  więcej >>

 • Raport "Polski rynek biurowy 2018”: Vector+ tworzy nowy kierunek dla biznesu

  Vector+ znalazł się w przeglądzie najciekawszych inwestycji w publikacji "Polski Rynek Biurowy 2018. Inwestycje, Architektura, Produkty". To nie tylko raport podsumowujący rynek nieruchomości komercyjnych w 2017 roku, ale także cenne źródło wiedzy zawierające plany deweloperów czy opinie ekspertów.

  Pełną wersję raportu można pobrać tutaj.

  więcej >>

 • Vector+ wchodzi na nowy poziom

  Vector+ wraz z rozpoczęciem nowego roku wkroczył w kluczowy etap budowy konstrukcji naziemnych. Obecnie generalny wykonawca realizuje prace związane z ukończeniem stropu nad pierwszym piętrem. Do budowy jednej kondygnacji Vector+ zużywa się aż 72 tony stali zbrojeniowej i 614 m3 betonu. Najwyższy punkt budynku na poziomie niemal 54 metrów ma zostać osiągnięty już na przełomie czerwca i lipca, a pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do pierwszego nowoczesnego budynku biurowego w tej części warszawskiej Woli już w I kwartale 2019 r.

  więcej >>

 • Paweł Bujski, City Level: Na rynku biurowym każdy znajdzie coś dla siebie

  Dynamiczny rozwój rynku, zmiana stylu pracy i różnorodność formatów – np. coraz popularniejsze coworkingi i biura na godziny – sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie - uważa Paweł Bujski, prezes zarządu City Level, inwestora biurowca Vector +. - W zagłębiach biurowych przybywa także firm średniej wielkości, co daje szanse deweloperom realizującym mniejsze inwestycje, które nie ustępują jakością i designem największym projektom, a oferują bardziej rozsądne i przystępne stawki czynszów.

  Property News (25.01.2018)

  więcej >>