Kontakt prasowy

Aneta Kucharska

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 513 139 026 aneta.kucharska@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Półmetek budowy biurowca Vector+

  Pod koniec kwietnia minie rok prac budowlanych przy biurowcu Vector+. Kończy się realizacja niższej z dwóch wież o wysokości 7 kondygnacji. Najwyższy punkt konstrukcji ma zostać osiągnięty już w lipcu, natomiast pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do budynku już w I kwartale 2019 r. 

  Thecity.com.pl (09.04.2018)

  więcej >>

 • Vector+ na półmetku budowy

  Pod koniec kwietnia Vector+ będzie świętował rok prac budowlanych. Kończy się realizacja niższej z dwóch wież o wysokości 7 kondygnacji. Najwyższy punkt konstrukcji ma zostać osiągnięty już w lipcu, natomiast pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do budynku już w I kwartale 2019 r. Jednocześnie tempa nabierają prace związane z budową nowej stacji SKM Warszawa-Obozowa, która powstaje tuż przy Vector+ i zapewni dogodne połączenie z północną częścią stolicy.

  więcej >>

 • Vector+ w marcowym wydaniu "Architektura-Murator"

  Fasada ze szkła i aluminium, szlachetne materiały użyte we wnętrzach i plac z rzeźbą przed budynkiem – eksperci z JSK Architekci zdradzają szczegóły projektu Vector+.

  więcej >>

 • Raport "Polski rynek biurowy 2018”: Vector+ tworzy nowy kierunek dla biznesu

  Vector+ znalazł się w przeglądzie najciekawszych inwestycji w publikacji "Polski Rynek Biurowy 2018. Inwestycje, Architektura, Produkty". To nie tylko raport podsumowujący rynek nieruchomości komercyjnych w 2017 roku, ale także cenne źródło wiedzy zawierające plany deweloperów czy opinie ekspertów.

  Pełną wersję raportu można pobrać tutaj.

  więcej >>