Kontakt prasowy

Łukasz Witkowski

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 535 385 095 lukasz.witkowski@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Elektryzujący Vector+ – nowe stacje do ładowania samochodów elektrycznych w północno-zachodniej Woli

  Vector+ dołącza do grona podmiotów, które przyczyniają się do rozbudowy sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych w Warszawie. Inwestor pierwszego biurowca w północno-zachodniej Woli zaplanował stworzenie łącznie aż 6 miejsc na podziemnym parkingu obiektu. Ze stacji będzie można skorzystać już na przełomie 2018/2019 r., gdy zlokalizowany przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie, Vector+ przywita pierwszych najemców.

  więcej >>

 • Warszawskie biura w różowych barwach

  Od stycznia do września 2017 r. w Warszawie oddano do użytku 19 biurowców o łącznej powierzchni 205 tys. mkw. — wynika z danych CBRE. Wyjątkowo wysoka była w tym czasie aktywność najemców, którzy wynajęli 590 tys. mkw. nowoczesnych biur. Zdaniem Pawła Bujskiego, prezesa City Level, duże zapotrzebowanie na nowoczesne i dobrze skomunikowane z miastem biura potwierdza wejście do Polski JP Morgana. Warto jednak zwrócić uwagę, że w zagłębiach biznesowych przybywa także firm średniej wielkości i formatów coworkingowych. — Daje to szansę deweloperom realizującym mniejsze inwestycje, które nie ustępują jakością i designem największym projektom, oferując rozsądniejsze stawki czynszów — mówi Paweł Bujski. 

  Puls Biznesu 28.11.2017

  więcej >>

 • Czy w Polsce da się zaprojektować wygodne miasto?

  Przestrzenny rozwój miast ma bezpośredni wpływ na kwestie polityki transportowej. Niekontrolowane procesy urbanizacyjne stanowią duże wyzwania dla kształtowania mobilności w miastach, a narzędzia planistyczne, jakimi dysponują samorządy, są dosyć ułomne. Jednocześnie dobry transport podnosi wartość inwestycji – to najważniejsze wnioski z debaty, która odbyła się w ramach Kongresu Transportu Publicznego. 

  Transport Publiczny 14.10.2017

  więcej >>

 • Property Forum 2017: Wola uczy się na błędach Służewca

  Z tym, że Służewiec będzie się zmieniał na lepsze zgadza się też Paweł Bujski, prezes City Level, firmy, która buduje biurowiec Vector+. Zaprojektowany został jako urbanistyczny akcent i punkt orientacyjny u zbiegu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej. – Nasza inwestycja powstaje na skraju Woli, przecieramy szlaki, jak na Dzikim Zachodzie. Ale wokół naszego biurowca znajdują się baseny Parku Moczydło, więc pracownicy będą mogli w czasie lunchu wyskoczyć popływać na odkrytym basenie, co w Warszawie jest wyjątkową zaletą – zachwala Paweł Bujski.

  Property News 02.10.2017

  więcej >>