Kontakt prasowy

Łukasz Witkowski

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 535 385 095 lukasz.witkowski@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Zielony taras na łączniku Vector+

  Zaprezentowano koncepcję tarasu ogólnodostępnego dla pracowników w powstającym na Woli biurowcu Vector+. Przestrzeń zaaranżowano z myślą o spokojnym wypoczynku w strefie ze stolikami i leżakami, jak i aktywnym spędzaniu czasu. 

  Urbanity.pl 28.09.2017

  więcej >>

 • Vector+ dla dwóch i czterech kółek – 6 miesięcy budowy pierwszego biurowca w północno-zachodniej Woli

  Vector+ świętuje półrocze budowy i przedstawia szczegóły podziemnego parkingu – na 3 poziomach budynek zaoferuje 190 miejsc dla samochodów, w tym aż 6 miejsc przystosowanych do ładowania pojazdów elektrycznych. Zadbano również o rowerzystów – będą oni mogli skorzystać z szatni wyposażonych m.in. w prysznice. Budynek zlokalizowany przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie zaoferuje najemcom 13 500 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowo-handlowej na przełomie 2018/2019 r.

  więcej >>

 • Vector+ w budowie

  Budowa warszawskiego biurowca Vector+ trwa już pół roku. W realizacji jest obecnie podziemny parking. Na 3 poziomach powstanie 190 miejsc postojowych. Budynek będzie gotowy na przełomie 2018 i 2019 r. Vector+ powstaje na skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie. Prace budowlane wykonywane przez generalnego wykonawcę – Malbud 1 są realizowane zgodnie z planem i obecnie skupiają się na ukończeniu parkingu. Na 3 podziemnych kondygnacjach znajdzie się niemal 200 miejsc postojowych.

  Kompas Inwestycji 21.08.2017

  więcej >>

 • Vector w stronę BREEAM

  Spółka City Level rozpoczęła certyfikację BREEAM swojego projektu biurowego Vector+, ktory powstaje na warszawskiej Woli. Budynek zostanie poddany ocenie w kategorii International New Construction na poziomie Very Good. 

   

  Eurobuild CEE 19.07.2017

  więcej >>