Kontakt prasowy

Łukasz Witkowski

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 535 385 095 lukasz.witkowski@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Relaks w pracy – Vector+ przedstawia wyjątkowy zielony taras

  Vector+, pierwszy biurowiec w północno-zachodniej Woli, prezentuje koncepcję tarasu ogólnodostępnego dla pracowników. Dzięki praktycznie zaprojektowanym strefom, które zajmą łącznie 350 mkw., na tarasie będzie można zjeść śniadanie, ćwiczyć jogę, odpocząć na leżaku czy zorganizować wieczorne spotkanie – wszystko w relaksującym otoczeniu zieleni. Stworzenie tej przestrzeni wpisuje się w trend well-being i uzupełnia certyfikację BREEAM budynku. Na tarasie zostanie również zainstalowana tablica pokazująca aktualny rozkład pociągów SKM dla nowej stacji Warszawa Obozowa, która powstaje tuż obok budynku. Z wyjątkowego udogodnienia będą mogli korzystać wszyscy najemcy biurowca Vector+ zlokalizowanego przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie już na przełomie 2018/2019 r.

  więcej >>

 • Zielony taras na łączniku Vector+

  Zaprezentowano koncepcję tarasu ogólnodostępnego dla pracowników w powstającym na Woli biurowcu Vector+. Przestrzeń zaaranżowano z myślą o spokojnym wypoczynku w strefie ze stolikami i leżakami, jak i aktywnym spędzaniu czasu. 

  Urbanity.pl 28.09.2017

  więcej >>

 • Vector+ dla dwóch i czterech kółek – 6 miesięcy budowy pierwszego biurowca w północno-zachodniej Woli

  Vector+ świętuje półrocze budowy i przedstawia szczegóły podziemnego parkingu – na 3 poziomach budynek zaoferuje 190 miejsc dla samochodów, w tym aż 6 miejsc przystosowanych do ładowania pojazdów elektrycznych. Zadbano również o rowerzystów – będą oni mogli skorzystać z szatni wyposażonych m.in. w prysznice. Budynek zlokalizowany przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie zaoferuje najemcom 13 500 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowo-handlowej na przełomie 2018/2019 r.

  więcej >>

 • Vector+ w budowie

  Budowa warszawskiego biurowca Vector+ trwa już pół roku. W realizacji jest obecnie podziemny parking. Na 3 poziomach powstanie 190 miejsc postojowych. Budynek będzie gotowy na przełomie 2018 i 2019 r. Vector+ powstaje na skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie. Prace budowlane wykonywane przez generalnego wykonawcę – Malbud 1 są realizowane zgodnie z planem i obecnie skupiają się na ukończeniu parkingu. Na 3 podziemnych kondygnacjach znajdzie się niemal 200 miejsc postojowych.

  Kompas Inwestycji 21.08.2017

  więcej >>