Kontakt prasowy

Aneta Kucharska

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 513 139 026 aneta.kucharska@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Czy w Polsce da się zaprojektować wygodne miasto?

  Przestrzenny rozwój miast ma bezpośredni wpływ na kwestie polityki transportowej. Niekontrolowane procesy urbanizacyjne stanowią duże wyzwania dla kształtowania mobilności w miastach, a narzędzia planistyczne, jakimi dysponują samorządy, są dosyć ułomne. Jednocześnie dobry transport podnosi wartość inwestycji – to najważniejsze wnioski z debaty, która odbyła się w ramach Kongresu Transportu Publicznego. 

  Transport Publiczny 14.10.2017

  więcej >>

 • Property Forum 2017: Wola uczy się na błędach Służewca

  Z tym, że Służewiec będzie się zmieniał na lepsze zgadza się też Paweł Bujski, prezes City Level, firmy, która buduje biurowiec Vector+. Zaprojektowany został jako urbanistyczny akcent i punkt orientacyjny u zbiegu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej. – Nasza inwestycja powstaje na skraju Woli, przecieramy szlaki, jak na Dzikim Zachodzie. Ale wokół naszego biurowca znajdują się baseny Parku Moczydło, więc pracownicy będą mogli w czasie lunchu wyskoczyć popływać na odkrytym basenie, co w Warszawie jest wyjątkową zaletą – zachwala Paweł Bujski.

  Property News 02.10.2017

  więcej >>

 • Relaks w pracy – Vector+ przedstawia wyjątkowy zielony taras

  Vector+, pierwszy biurowiec w północno-zachodniej Woli, prezentuje koncepcję tarasu ogólnodostępnego dla pracowników. Dzięki praktycznie zaprojektowanym strefom, które zajmą łącznie 350 mkw., na tarasie będzie można zjeść śniadanie, ćwiczyć jogę, odpocząć na leżaku czy zorganizować wieczorne spotkanie – wszystko w relaksującym otoczeniu zieleni. Stworzenie tej przestrzeni wpisuje się w trend well-being i uzupełnia certyfikację BREEAM budynku. Na tarasie zostanie również zainstalowana tablica pokazująca aktualny rozkład pociągów SKM dla nowej stacji Warszawa Obozowa, która powstaje tuż obok budynku. Z wyjątkowego udogodnienia będą mogli korzystać wszyscy najemcy biurowca Vector+ zlokalizowanego przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie już na przełomie 2018/2019 r.

  więcej >>

 • Zielony taras na łączniku Vector+

  Zaprezentowano koncepcję tarasu ogólnodostępnego dla pracowników w powstającym na Woli biurowcu Vector+. Przestrzeń zaaranżowano z myślą o spokojnym wypoczynku w strefie ze stolikami i leżakami, jak i aktywnym spędzaniu czasu. 

  Urbanity.pl 28.09.2017

  więcej >>