Kontakt prasowy

Łukasz Witkowski

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 535 385 095 lukasz.witkowski@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Warszawskie centrum biznesowe przenosi się na Wolę

  Warszawska Wola staje się nowym centrum biznesowym w Polsce. Funkcjonuje tu 38 biurowców o łącznej powierzchni przekraczającej 600 tys. mkw., z czego 250 tys. powstało w ciągu ostatnich 5 lat. Rozwojowi biurowej Woli sprzyja przede wszystkim dobra komunikacja. W 2018 roku do II linii metra, licznych linii autobusowych i tramwajowych dołączą dwie nowe stacje SKM. Infrastrukturę wykorzystują inwestorzy nieruchomości. Na początku 2019 roku ma być gotowy budynek Vector+, jeden z najbardziej wysuniętych na zachód warszawskich biurowców.

  Newseria Biznes 19.06.2017

  więcej >>

 • Vector+ na Kole. Deweloperzy szukają terenów na biura poza Mirowem na Woli

  Vector+ to średniej wielkości projekt biurowy. Będzie nowoczesny, ekologiczny i dobrze skomunikowany. Dlaczego jest wyjątkowy? Bo buduje się na Kole (zachodnia część Woli). Tam takich inwestycji jeszcze nie było.

  Warszawa Nasze Miasto 13.06.2017

  więcej >>

 • Kolej na Vector + – kwartał budowy pierwszego biurowca w północno-zachodniej Woli

  Już na przełomie 2018/2019 r. atrakcyjny teren przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie wzbogaci się o biurowiec Vector + (13 500 mkw. GLA). Cieszący się dużą popularnością projekt, którego budowa ruszyła zaledwie 3 miesiące temu, potwierdza atrakcyjność północno-zachodniej Woli – doskonale skomunikowanej i wyróżniającej się licznymi terenami zieleni.

  więcej >>

 • Stołeczny biznes wybiera zachód

  Na Woli jest 38 biurowców o łącznej powierzchni ponad 600 tys. mkw. W 2021 r. podaż może sięgnąć nawet miliona mkw. — wynika z szacunków JLL. To tyle, ile oferuje Służewiec Przemysłowy, będący największym skupiskiem biurowym w Polsce. Deweloperzy i projektanci zapewniają, że dopasowują inwestycje do charakteru dzielnicy. Dotyczy to np. powstającego u zbiegu alei Prymasa Tysiąclecia i ulicy Obozowej biurowca Vector+. "Jest ucieleśnieniem trwającego od 25 lat przekształcania warszawskiej Woli z dzielnicy mieszkaniowo-przemysłowej w zurbanizowaną wielkomiejską, łączącą wiele różnych sposobów zagospodarowania, w tym w szczególności wysoką zabudowę biurowo-usługową — mówi Mariusz Rutz, współwłaściciel JSK Architekci, która odpowiada za projekt Vectora+. 

  Puls Biznesu 12.06.2017

  więcej >>