Kontakt prasowy

Łukasz Witkowski

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 535 385 095 lukasz.witkowski@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Kolej na Vector + – kwartał budowy pierwszego biurowca w północno-zachodniej Woli

  Już na przełomie 2018/2019 r. atrakcyjny teren przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie wzbogaci się o biurowiec Vector + (13 500 mkw. GLA). Cieszący się dużą popularnością projekt, którego budowa ruszyła zaledwie 3 miesiące temu, potwierdza atrakcyjność północno-zachodniej Woli – doskonale skomunikowanej i wyróżniającej się licznymi terenami zieleni.

  więcej >>

 • Stołeczny biznes wybiera zachód

  Na Woli jest 38 biurowców o łącznej powierzchni ponad 600 tys. mkw. W 2021 r. podaż może sięgnąć nawet miliona mkw. — wynika z szacunków JLL. To tyle, ile oferuje Służewiec Przemysłowy, będący największym skupiskiem biurowym w Polsce. Deweloperzy i projektanci zapewniają, że dopasowują inwestycje do charakteru dzielnicy. Dotyczy to np. powstającego u zbiegu alei Prymasa Tysiąclecia i ulicy Obozowej biurowca Vector+. "Jest ucieleśnieniem trwającego od 25 lat przekształcania warszawskiej Woli z dzielnicy mieszkaniowo-przemysłowej w zurbanizowaną wielkomiejską, łączącą wiele różnych sposobów zagospodarowania, w tym w szczególności wysoką zabudowę biurowo-usługową — mówi Mariusz Rutz, współwłaściciel JSK Architekci, która odpowiada za projekt Vectora+. 

  Puls Biznesu 12.06.2017

  więcej >>

 • Oto projekt spod kreski JSK Architekci: Vector+

  - Zamysłem architektonicznym budynku Vector+ było stworzenie zalążka zabudowy wielkomiejskiej biurowo-usługowej w tej części Woli, gdzie ta zabudowa jeszcze nie istnieje. Budynek został zaprojektowany według koncepcji litery "H". Dwie pionowe odnogi litery "H" stanowią dwa główne skrzydła tego budynku: jedno z nich jest niższe i ma siedem kondygnacji, a drugie wyższe ma 15 pięter – opowiada Mariusz Rutz, współwłaściciel JSK Architekci.

  Property Design, 06.03.2017

  (Źródło: http://bit.ly/2mtPh3D)

  więcej >>

 • Vector+ biurową bramą do śródmieścia Warszawy

  - Vector+ czekał na swój czas. Budowa biurowca jest skoordynowana z realizacją kluczowych inwestycji infrastrukturalno-transportowych. Trafia w okres dużej popularności Woli, będąc jednocześnie pierwszym tego typu obiektem w północno-zachodnim rejonie dzielnicy. To przewaga, również cenowa, dla bezpośrednio konkurencyjnych wobec siebie wież zlokalizowanych przy Rondzie Daszyńskiego, od którego Vector+ dzielą zaledwie dwie stacje metra. Sądzę, że nasi klienci docenią te atuty. Mimo że dopiero kilka dni temu oznakowaliśmy teren budowy, już spotykamy się z zainteresowaniem potencjalnych najemców - mówi Krzysztof Grucela, prezes zarządu spółki City Level, inwestora obiektu.

  Property News, 06.03.2017

  (Żródło: http://bit.ly/2mLwGRM)

  więcej >>