Kontakt prasowy

Aneta Kucharska

Primo Corporate Advisory Sp. z o.o. Sp. k.

+48 513 139 026 aneta.kucharska@primoadvisory.pl www.primoadvisory.pl

Press pack
 • Vector + prawie gotowy

  Jeszcze w I półroczu Warszawa wzbogaci się o nowoczesny i najwyższy biurowiec klasy A, wyznaczający nowy kierunek dla biznesu w północno – zachodniej warszawskiej Woli. Vector +, którego inwestorem jest PROFBUD, dostarczy 13 500 mkw. powierzchni najmu w dwóch wieżach o wysokości 15 i 7 kondygnacji.

  Vector+ jest już w zaawansowanej fazie budowy. Do zakończenia realizacji inwestycji pozostało jedynie wykonanie prac drogowych i zagospodarowanie terenów zewnętrznych oraz części wspólnych – ułożenie posadzki z kamienia naturalnego, montaż sufitów podwieszanych oraz położenie okładzin ściennych. Obecnie deweloper przeprowadza również próby instalacji przeciwpożarowych oraz bezpieczeństwa obiektu.

  Vector + to największy obiekt klasy A budowany w północno-zachodniej części Woli. W ciągu najbliższych 4 lat podaż budynków biurowych w tym rejonie Zachodniego Centrum przekroczy 1 milion mkw., a pracować tu będzie 115 000 osób. Vector + jest odpowiedzią na oczekiwania firm, które chętnie skorzystają z atutów tego fragmentu Woli – idealnie skomunikowanego z całą Warszawą oraz oferującego wiele zieleni i atrakcyjnych terenów do spędzania wolnego czasu, zgodnie z filozofią work-life balance” – mówi Paweł Malinowski, Prezes zarządu PROFBUD.

  Przypomnijmy, że obiekt powstaje przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowejw Warszawie, zapewniającym bardzo dobre połączenie komunikacji publicznej z pozostałymi dzielnicami stolicy. Zaledwie kilkanaście kroków od biurowca znajduje się nowa stacja Szybkiej Kolei Miejskiej oraz szereg linii autobusowych i tramwajowych. W planach jest także budowa stacji metra Młynów, do której spacer zajmie jedynie 10 minut. Natomiast odległość biurowca od Centrum wynosi ok. 15 minut jazdy samochodem. Miłośnikom jazdy na rowerze Vector + zapewni parking oraz szatnie z prysznicami. Biurowiec jest otoczony m.in. pięknym 20-hektarowym Parkiem Moczydło i Parkiem Sowińskiego ze słynnym amfiteatrem.

  Ważnym elementem obiektu Vector+ będzie zielony wspólny taras, który znajdzie się na wysokości 7. piętra, na dachu łącznika między dwiema wieżami, tworząc bryłę biurowca. Dzięki aranżacji przestrzeni na strefy, które zajmą łącznie 350 mkw., na tarasie będzie można nie tylko wypocząć w części ze stolikami i leżakami, ale także aktywnie spędzić czas – fragment tarasu o wielkości ok. 55 mkw. pokryje tartanowa powierzchnia, na której będzie można ćwiczyć fitness, jogę czy tai chi pod gołym niebem, obserwując wschody słońca, a wieczorami - rozgwieżdżone niebo.

  Za proces komercjalizacji nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli odpowiada firma CBRE, jeden z największych ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych.