Wizja

Biura z kreatywnym potencjałem, przestrzeń dla innowacji.

Biurowiec Vector+ jest pierwszym tak innowacyjnym budynkiem w tej części Woli, dzięki czemu staje się pionierem, inspiratorem i prekursorem nowego biznesu. To ponadczasowe, zaprojektowane w przemyślany sposób biura z potencjałem – idealne zarówno dla kiełkujących, kreatywnych biznesów, jak i dla dużych firm szukających nieszablonowej, alternatywnej lokalizacji i innej perspektywy. Budynek Vector+, zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulicy Obozowej z aleją Prymasa Tysiąclecia, doskonale będzie współgrać z miastem, dobrze wpasowując się w prężnie zmieniającą się warszawską Wolę.

Architektura

“Biurowiec Vector+ zaprojektowany został jako urbanistyczny akcent i punkt orientacyjny usytuowany u zbiegu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej”.
– Mariusz Rutz, współwłaściciel J.S.K. Architekci.

Nowoczesny zespół biurowy Vector+ składa się z dwóch zróżnicowanych wysokościowo prostopadłościennych brył – 15-kondygnacyjnej i 7-kondygnacyjnej, pomiędzy którymi przebiega łącznik. W budynkach głównych Vector+ zastosowana została elewacja włókno-cementowa, zapewniająca właściwą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, natomiast przy łączniku użyto efektownej, eleganckiej elewacji szklanej. Biurowiec Vector+ zaprojektowany został z dbałością o najmniejszy detal architektoniczny, dzięki temu optymalnie wkomponuje się w otaczającą przestrzeń, zarówno w ujęciu urbanistycznym, jak i estetycznym.

Plan zagospodarowania terenu

  • przystanek tramwajowy przystanek tramwajowy
  • przystanek autobusowy przystanek autobusowy
  • stacja PKP/SKM stacja PKP/SKM
  • stacja Veturilo stacja Veturilo
  • winda winda