Skontaktuj się z  nami
 

Vector+
Ul. Obozowa 57
01-161 Warszawa
 
+48 605 606 606

 

 

 

Inwestor

Profbud – inwestor projektu. Grupa z polskim kapitałem i wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów deweloperskich. Vector+ to jeden z pierwszych budynków biurowych od podstaw prowadzony przez PROFBUD. Profesjonalizm i pasja firmy, umożliwiają tworzenie inwestycji wyróżniających się nowoczesną architekturą, funkcjonalnością i dbałością o jakość. Flagowymi projektami są zrealizowane osiedla Awangarda, Dekada i Stella na Bemowie, Haven House na Gocławiu oraz osiedle Primo zlokalizowane w Nowym Centrum Łodzi. Wysoka jakość realizacji zaowocowała przyznaniem firmie wielu wyróżnień, np. "Jakość Roku 2013", tytuł Dewelopera Roku w latach 2016, 2017 i 2018 za całokształt działań, European Quality Certificate za Osiedle Awangarda oraz tytuł Orła Nieruchomości 2019 za najlepszą jakość oferowanych usług. Firma przynależy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.
http://www.profbud.info/

Generalny wykonawca

Malbud1 – generalny wykonawca budynku Vector+. Ponad 10 lat doświadczenia w branży budowlanej, solidność i profesjonalizm pozwoliły zająć na stałe istotne miejsce na polskim rynku. Stawiając na najwyższą jakość oferowanych usług, od początku realizuje projekty nowatorskie, które zyskują uznanie zarówno klientów, jak i inwestorów. Wyspecjalizowana kadra menadżerska oraz kadra techniczna stanowią idealne połączenie zapewniające najwyższy standard europejski realizowanych projektów.

Jednak doświadczenie i jakość to tylko niektóre elementy sukcesu Malbud-1. Równie istotne są relacje – zarówno z klientami, inwestorami, jak i relacje panujące w zespole Malbud-1. Są one oparte na fundamentach firmy, do których należą: jakość, terminowość i rzetelność oferowanych usług budowlanych. Dzięki temu Malbud-1 zyskał miano cenionej i solidnej polskiej marki budowlanej.
http://malbud1.pl/

Architekt

J.S.K. Architekci – architekt odpowiedzialny za projekt biurowca Vector+. Biuro J.S.K. Architekci Sp. z o.o. założone i prowadzone przez Zbigniewa Pszczulnego oraz Mariusza Rutza to międzynarodowy zespół, który bazuje na wieloletnim doświadczeniu zawodowym zdobytym przede wszystkim na rynku niemieckim i polskim.

Biuro wyróżnia się nie tylko znajdowaniem indywidualnych rozwiązań projektowych, ale również szczególną dbałością o jakość ich realizacji, stawia na architekturę ponadczasową, która również po wielu latach będzie aktualna i zrozumiała. J.S.K. Architekci projektuje budynki biurowe, mieszkalne, centra handlowe, hotele i centra kongresowe. Szczególną specjalnością JSK jest projektowanie terminali lotniczych i kolejowych, terminali cargo i centrów lotniskowych oraz obiektów sportowych, w szczególności stadionów oraz aren widowiskowych.

J.S.K. Architekci realizuje projekty dla inwestorów polskich i międzynarodowych, zarówno publicznych, jak i prywatnych.
http://www.jskarchitects.com/