Skontaktuj się z  nami
 

Vector+
Ul. Obozowa 57
01-161 Warszawa
 
+48 605 606 606

 

 

 

Inwestor

City Level – inwestor projektu. Młoda, prężnie rozwijająca się firma oparta na polskim kapitale i wiedzy tworzących ją menadżerów, doświadczonych na rynku nieruchomości, wyspecjalizowana w segmencie nieruchomości komercyjnych. Nowoczesny biurowiec Vector+, który powstaje na Woli przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej to jeden z pierwszych projektów od podstaw prowadzonych przez City Level. Budowa biurowca jest skoordynowana z realizacją kluczowych inwestycji infrastrukturalno-transportowych na warszawskiej Woli.

Spółka City Level to firma z dużymi ambicjami, dlatego prócz finalizacji budowy kompleksu biurowego Vector+ w planach są już kolejne inwestycje komercyjne na terenie całej Polski.

Grupa kapitałowa

Profbud – inwestor projektu. Firma z polskim kapitałem i wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów deweloperskich. Vector+ to jeden z pierwszych budynków biurowych od podstaw prowadzony przez PROFBUD. Profesjonalizm i pasja firmy, umożliwiają tworzenie inwestycji wyróżniających się nowoczesną architekturą, funkcjonalnością i dbałością o jakość. Flagowymi projektami są zrealizowane osiedla Awangarda, Dekada i Stella na Bemowie, Haven House na Gocławiu oraz osiedle Primo zlokalizowane w Nowym Centrum Łodzi. Wysoka jakość realizacji zaowocowała przyznaniem firmie wielu wyróżnień, np. „Jakość Roku 2013”, „Inwestycja Roku 2013”, „Deweloper roku 2016”, a także certyfikatu „Przyjazny deweloper”.
http://www.profbud.info/

Generalny wykonawca

Malbud1 – generalny wykonawca budynku Vector+. Ponad 10 lat doświadczenia w branży budowlanej, solidność i profesjonalizm pozwoliły zająć na stałe istotne miejsce na polskim rynku. Stawiając na najwyższą jakość oferowanych usług, od początku realizuje projekty nowatorskie, które zyskują uznanie zarówno klientów, jak i inwestorów. Wyspecjalizowana kadra menadżerska oraz kadra techniczna stanowią idealne połączenie zapewniające najwyższy standard europejski realizowanych projektów.

Jednak doświadczenie i jakość to tylko niektóre elementy sukcesu Malbud-1. Równie istotne są relacje – zarówno z klientami, inwestorami, jak i relacje panujące w zespole Malbud-1. Są one oparte na fundamentach firmy, do których należą: jakość, terminowość i rzetelność oferowanych usług budowlanych. Dzięki temu Malbud-1 zyskał miano cenionej i solidnej polskiej marki budowlanej.
http://malbud1.pl/

Architekt

J.S.K. Architekci – architekt odpowiedzialny za projekt biurowca Vector+. Biuro J.S.K. Architekci Sp. z o.o. założone i prowadzone przez Zbigniewa Pszczulnego oraz Mariusza Rutza to międzynarodowy zespół, który bazuje na wieloletnim doświadczeniu zawodowym zdobytym przede wszystkim na rynku niemieckim i polskim.

Biuro wyróżnia się nie tylko znajdowaniem indywidualnych rozwiązań projektowych, ale również szczególną dbałością o jakość ich realizacji, stawia na architekturę ponadczasową, która również po wielu latach będzie aktualna i zrozumiała. J.S.K. Architekci projektuje budynki biurowe, mieszkalne, centra handlowe, hotele i centra kongresowe. Szczególną specjalnością JSK jest projektowanie terminali lotniczych i kolejowych, terminali cargo i centrów lotniskowych oraz obiektów sportowych, w szczególności stadionów oraz aren widowiskowych.

J.S.K. Architekci realizuje projekty dla inwestorów polskich i międzynarodowych, zarówno publicznych, jak i prywatnych.
http://www.jskarchitects.com/